LAIPIOJIMO NAUDA ZMONĖMS

Laipiojimas yra dinamiškas ir įtraukiantis sportas, galintis turėti daug naudos tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Remiantis „Time“ straipsniu, laipiojimas uolomis gali pagerinti širdies ir kvėpavimo sistemos darbą, ugdyti raumenų jėgą ir koordinaciją bei stiprinti pasitikėjimą ir savigarbą.

Laipiojimo trasų įveikimas gali būti puikus būdas atsiriboti nuo rūpesčių ir praktikuoti sąmoningumą. Laipiojimas padeda susikaupti ir stabdyti mintis, tokiu būdu mažindamas depresiją ir nerimą.

Tai sportas, kuriuo mėgaujasi įvairaus amžiaus ir gebėjimų žmonės, todėl laipiojimas uolomis yra puikus būdas kurti bendruomenę ir susirasti naujų draugų. Laipiojimu galima užsiiminėti tiek lauke, tiek viduje.
Išbandyti laipiojimą Klaipėdoje galite naujame ir moderniame laipiojimo centre FABRIQUE. Šis laipiojimo ir bendradarbystės centras – tai tikrų laipitoju, kuriems laipiojimas yra gyvenimo filosofija, idėjų įgyvendinimas.

Fabrique laipiojimo ir bendradarbystės centras įrengtas pagal naujausius šiuolaikinius standartus. Galite išbandyti save tiek boulderinge, tiek laipiojant aukšta siena su virve. Ant aukštų laipiojimo sienų yra įrengti automatiniai nusileidimai (auto belay), todėl galima lipti be partnerio.

Fabrique unikalumas – ne tik modernios laipiojimo sienelės, bet ir jauki bendradarbystės zona, galimybė po treniruotės atsigerti aromatingos kavos ar baltyminio kokteilio.

Šiuolaikinės laipiojimo sporto salės siūlo saugią aplinką, kurioje lengva treniruotis ir tobulinti įgūdžius, yra daugybė laipiojimo trasų, skirtų vaikams, pradedantiesiems, mėgėjams, sportininkams.

Lipimas gali būti įdomus ir naudingas būdas išlikti aktyviems ir sveikiems tiek fiziškai, tiek protiškai. Tai gali padėti žmonėms gyventi geresnį gyvenimą, stiprinti pasitikėjimą ir augti.

24/7 membership

Fill out the form and we will contact you shortly.

Registracija į renginį

LAIPIOJIMO NAUDA ZMONĖMS

Registracija

Užpildyk formą ir mes susisieksime su tavim artimiausiu metu.

Erdvių nuoma

Užpildyk formą ir mes susisieksime su tavim artimiausiu metu.

24/7 narystė

Užpildyk formą ir mes susisieksime su tavim artimiausiu metu.